دیباچه :

شرکت ترمو کالر افتخار دارد که نزدیک به نیم قرن گذشته بعنوان برترین واحد تولید مرکب چاپ فلکسو و هلیوگراور در خدمت صنعت چاپ کشور عزیزمان ایران بوده و 15 سال پس از آغاز فعالیت برای افزایش کیفیت خدمات اقدام به انتقال شرکت به شهرک صنعتی هشتگرد در مساحت 5 هکتار کرده است.

شرکت ترموکالر راه طولانی را در مسیر پیشرفت و رسیدن به اهداف تعیین شده طی کرده و دغدغه ی تمامی پرسنل و همکاران این شرکت در تمامی این مدت تلاش در جهت ارئه کیفیتی در شأن ایران و ایرانی و قابل رقابت و جایگزینی با محصولات مشابه خارجی بوده است و با شکر ایزد منان همواره در این مسیر موفق بوده و نه تنها در عرصه ی کیفیت حرف اول صنعت مرکب سازی ایران را می زند، بلکه توانسته است با ارائه کیفیت بالا، ثبات کیفیت و رضایت مشتری در عرصه ی صادرات و بازارهای جهانی نیز موفقیت هایی شایان ذکر کسب کند. این شرکت برای جلوگیری از کوچک ترین تغییر در کیفیت محصول، حساسیت بسیار بالایی در انتخاب تامین کنندگان مواد اولیه دارد و از همان آغاز فعالیت مواد اولیه خویش را از بهترین تولیدکنندگان اروپایی با ثبات کیفیت بالا تهیه کرده است .

دوران تحریم :

موفق شدیم پس از اعمال تحریم ها با حفظ کیفیت بهترین تولید کنندگان آسیا (کشور های کره جنوبی ، چین ، هند و … ) که مواد اولیه شرکت های مرکب سازی اروپایی را نیز تامین می کردند جایگزین نماییم و بدون کوچک ترین خدشه به کیفیت محصول از این برهه ی زمانی سخت عبور کنیم.

نقطه قوت :

از جمله افتخارات شرکت ترموکالر که همواره آن را جزء نقاط قوت خود می دانیم وجود کادری مجرب، متخصص و شایسته است که از طریق تحقیق و توسعه، ایده پردازی ، شناخت نیاز بازار، تولید محصولات جدید و ارائه خدمات پس از فروش از لحظه خرید تا رضایت کامل در کنار مشتریان محترم قرار دارند.

رسالت :

رسالت همیشگی ما کارآفرینی، ایجاد اشتغال، ارائه محصول با کیفیت بالا و کسب افتخار برای کشور عزیزمان ایران بوده است و معتقدیم که این رسالت هنوز به پایان نرسیده بلکه به قوت روز اول پابرجاست، لذا در همین راستا اقدام به ساخت سوله و خط تولید جدید با بهترین امکانات و دستگاه ها مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا کرده ایم.